Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burn - Kohen Do Ta Ktheja Pas

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Naten qe ike
Veten e humba larg
Vetem vjeshta me pa
Me shiun e saj
Nuk e besova
Ike nga une pa fjale
Sa do te doja nje dite
Te ktheheshe pas
Bridge
Mos me thuaj
Sa gabime une i kam
Te larguan
Ty nga une ato qe s'kam
Kohen do ta ktheja pas
Boten do ta ndal kete nate
Do fal cdo gje qe kam
Te shoh vetem nje cast
Kohen do ta ktheja pas
Boten do ta ndalja une sonte
Ne toke sa te jem gjall
Ty te te kem edhe nje cast
Jeta vazhdon
Vazhdon e nuk ndalet kurre
Do te kete gjithmone
Me mire se une
Jeta vazhdon
Sikur ta ndalja une
Veten time e bind
Se mori fund
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)