Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albana Azizi (Thaila) - Per Jete

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Te thirra, te ndjeva
Me zerin tim te gjeta
Ne heshtje, bertita
Shpirtin tim e ngrita
Kerkova ti te vish
Ti te jesh me mua,
Kerkova dashurine...

E vetme kerkova
Me hapsire mes yjeve pertej
Te doja ty,
Ty perseri
Kerkova lundrova
Ne hapsire mes yjeve pertej
Te doja, te dua ty perjete
A-a-a-a-a

Jetuam,
Kaluam
Jet' mbi jet te dehur,
E huaj,
Me thuaj
Qe nuk ke harruar...
Cdo moment nese sje tiiii
Eja perseri,
Cdo ambient me duket bardh e zi pa ty

E vetme kerkova
Me hapsire mes yjeve pertej
Te doja ty,
Ty perseri
Kerkova lundrova
Ne hapsire mes yjeve pertej
Te doja, te dua ty perjete
A-a-a-a-a
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)