Më mbaj mend (për 1 muaj)

Egzona - Hala I Jemi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ajo me ty e ka
Mos e moho o o o
Ajo vetem s'na la
Kudo e shoh o o o

Po du me i fol po du
Po du me ju afru
Po du me kon me to
Ai po don me kon me mu

Ne ajer ndjej diçka
Na del kudo o o o
Me ty me ty e ka
Mos thuaj jo o o o

Po du me e prek po du
Po du me e pas po du
Po du me kon me to
Edhe me fluturu

Ref....
Hala i jemi hala i jemi
Me ty s'ka gjo nuk ta lo
Hala i jemi hala i jemi
Me mir shko une jam me to

Hala i jemi jemi jemi
As mos e provo i jemi jemi o
Hala i jemi jemi jemi
I'm his girl and he's my boy

Hej çika mir stop
Nuk je para mahalle
Nuk je t'u lujt me kukulla
Tashti je rrit e madhe

Mmm I know he's cute
Nuk ta fali
Me thirri n'telefon
Me tha qe shum e ka marr malli

I like him when he calls me baby
I like him when he touches my body
I like him when he keeps me busy
Girl you have to know it's not easy

Ajo me ty e ka
Mos e moho o o o
Ajo vetem s'na la
Kudo e shoh o o o

You know that I want him x4

Ne ajer ndjej diçka
Na del kudo o o o
Me ty me ty e ka
Mos thuaj jo o o o

You know that I want him x4

Ref....
Hala i jemi hala i jemi
Me ty s'ka gjo nuk ta lo
Hala i jemi hala i jemi
Me mir shko une jam me to

Hala i jemi jemi jemi
As mos e provo i jemi jemi o
Hala i jemi jemi jemi
I'm his girl and he's my boy

Hej çika mir stop
Nuk je para mahalle
Nuk je t'u lujt me kukulla
Tashti je rrit e madhe

Mmm I know he's cute
Nuk ta fali
Me thirri n'telefon
Me tha qe shum e ka marr malli

I like him when he calls me baby
I like him when he touches my body
I like him when he keeps me busy
Girl you have to know it's not easy
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)