Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kadan Duraj - Ndarja Me Vrane

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ne kete nate te ftohte ndihem vetem
E dhimbjet ne zemer nuk kane fund
E ne syte pa gjum lotet mbeten
Le te jene deshmi se te deshta shume

Se te deshta une

Ref...x2
Jo nuk kam faj hubjen nuk e pranoj
Edhepse me nuk te kam
S'dua te qaj lotet vete pikojne
Se me vran ndarja me vran

Dua nje qiri te m'i zgjoje kujtimet
Se prania jote me mungon
A ka pak rendesi kur i le kujtimet
Qe dikur me thoje se me dashuron

Tani po harron

Ref...
Jo nuk kam faj hubjen nuk e pranoj
Edhepse me nuk te kam
S'dua te qaj lotet vete pikojne
Se me vran ndarja me vran

...

Ref...x2
Jo nuk kam faj hubjen nuk e pranoj
Edhepse me nuk te kam
S'dua te qaj lotet vete pikojne
Se me vran ndarja me vran
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)