Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eva - S'te Mjafton Nje Zemer

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kete film nuk mundem une ta shoh
Vendosa une mendova shume une
Kur premiera ishim ne te dy
Tani e di se cilin rol kishe ti

S'te mjaftoi kurre nje zemer e di

Ref...
Si do mund te doja une
Si do mund te ndjeje ti
Se kete ndjenje qe kisha une
Ma morre ti

Do te duhet ta besosh
Qe cdo fund eshte nje fillim
Se kete ndjenje ta fala une
Tani e di

S'te mjafton nje zemer x4

Mund te jepja une gjithçka per ty
Besova une besova shume une
S'mund te kete skenar per ne te dy
Tani e di do mbetem shenje une per ty

Ref...
Si do mund te doja une
Si do mund te ndjeje ti
Se kete ndjenje qe kisha une
Ma morre ti

Do te duhet ta besosh
Qe cdo fund eshte nje fillim
Se kete ndjenje ta fala une
Tani e di

S'te mjafton nje zemer x4

...

Ref...
Si do mund te doja une
Si do mund te ndjeje ti
Se kete ndjenje qe kisha une
Ma morre ti

Do te duhet ta besosh
Qe s'do mundesh nje fillim
Se kete ndjenje ta fala une
Tani e di
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)