Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florian Beqiri - E Di Që Don

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
S`janë në zjarr
Syt e tonë janë,
Sdi pse t`dyt ngurojm
fjalë për fjalë gjerat kuptim kanë
pse nuk e provojm.

Le tna kan zili
Le të na lakmojn
nukpo mundem më
T`lumtur pa kufi lej le t`xhelozojn
un dhe ti jemi një

REF x2:
Ty te pres zemer vetem a po don?
E di qe don verehesh ne fytyre
Nuk o pun e madhe
mos me thuj qe s'don
E di qe don, don edhe mirë

I pelqej, si pelqej un kam një plan
Du ta kem Klaren (hejj) ta kem pranë

Kot më Ik se nuk ke më shpëtim
Ndjenjat na bashkojn
Me ty qendroj deri në agim
të njejtën t`dyt e dojmë

Le tna kan zili
Le të na lakmojn
nukpo mundem mëë...
t`lumtur pa kufi lej le t`xhelozojn
un dhe ti jemi një....

REF x2:
Ty te pres zemer vetem a po don?
E di qe don verehesh ne fytyre
Nuk o pun e madhe
mos me thuj qe s'don
E di qe don, don edhe mirë

Ty të pres, Zemër sonte ty të pres
thuma fjalen e vërtet,
ti thuma fjalën e vërtet (oooo)

I pelqej, si pelqej un kam një plan
Du ta kem Klaren (hejj) ta kem pranë

REF x2:
Ty te pres zemer vetem a po don?
E di qe don verehesh ne fytyre
Nuk o pun e madhe
mos me thuj qe s'don
E di qe don, don edhe mirë
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)