Më mbaj mend (për 1 muaj)

Offchestra - Bajram

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Edhe sonte po festojna
Tjert fitojn e na veq kremtojna

Neper bore e neper shi
Me petarde allti
Si per halloween
Si per pavarsi

Naten e pare
Me dosta ja vet
Naten e trete
Pa asni cent n'kulet

Veq edhe sonte e neser si dje
Shanca e njejt jo dyher nuk vjen
Spo ma nin, nuk po ma nin
Se cila dit ktu po i bjen

Ref:
Bajram Bajram
E kena nat e dit
Bajram Bajram
400 festa n'vit
Bajram Bajram
Mi qu te nana e fmit
Po du me knu deri sa jom i pit

La la la la la la la
La la la la la la la
24/7 Festojme
La la la la la la la
La la la la la la la
Hallet dertet i harrojme

Edhe ajo feston me mu t'njejtin ven oooo
T'njejtin sen edhe ajo e ka n'men
Mu afru, me ma sill e belin me ma prek
Cilen fjal me ma thon qe mu marren me ma hjek
Po krejt kom harru
Neser kom me punu..

Ref:
Bajram Bajram
E kena nat e dit
Bajram Bajram
400 festa n'vit
Bajram Bajram
Mi qu te nana e fmit
Po du me knu deri sa jom i pit

La la la la la la la
La la la la la la la
24/7 Festojme
La la la la la la la
La la la la la la la
Hallet dertet i harrojme

Hajde po vallzojna
Hajde po kendojna
Hajde krejt po lujna...
Hajde po vallzojna
Hajde po kendojna
Hajde krejt po lujna...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)