Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Une N'kosove Nuse Do Te Vi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Une ne kosove
e ti n'shqipri
kshtu filloj
kjo dashuri
te takova ne tiran
po du zemren
me ta dhan

REF
dashnija me ka zan
prishtin e ne tirane
une ne kosove nuse do vij¨
e ti dhanderr i shqipris

II
shum e bukur
ska koment
ne zemren time
ke zane vend
per dashni e per sevda
si kosovari djal nuk ka

REF
dashnija me ka zan
prishtin e ne tirane
une ne kosove nuse do vij¨
e ti dhanderr i shqipris
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)