Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fitnete Rexha - Karanfili Ne Saksi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Karafili ne saksi
Aman karafili o ne saksi
I cel gonxhet nji nga nji
Aman i cel gonxhet o nji nga nji

Hem tipar hem bujar
Aman je i bukur o per behar
Aman per behar X2

Ku ta gjej o nji djal te ri
Aman ku ta gjej o nji djal te ri
T'mos pi ven e t'mos pi raki
Aman mos t'pi ven e mos pi raki

Hem shkollar hem bujar
Aman djal te bukur ziliqar
Aman ziliqar X2

Celin vjollcat dy nga dy
Aman çelin vjollcat o dy nga dy
Ku ta gjej o nji vajz si ty
Aman ku ta gjej o nji vajz si ty

Hem syzez hem bel holle
Aman faqekuqe moj porsi molle
Aman porsi molle X2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)