Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhenty - Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Pj 1 :
Te doja me shpirt por ti shpirtin ma vrave
Te kisha ne zemer e ti zemren ndysh ma ndave
Aq shum sa tdoja tash aq shum te urrej
Kisha besim, nkte dashni tradhti gjej
Kisha ngju qe tradhtia ndashni te vret
Edhe nlibra kisha lexu, por tash mndodhi vet
Sikur bota siper me mra mesht duk ai moment
Kur personin e zemres me tjetrin e kam gjet
Jeten ma shkatrrove po krejt ske me ma shkatrru
Se me shpirt plumin nball, me ta dhon po du
Kjo jeten ma shkatrronte e skam me gabu
Un ste kam humb ty, por ti mke humb mu
Te kam zhduk nga jeta ime, thjesht po te uroj
Qe dikush tjeter, tnjejten gje ty ta boj
Mu mlendove, por ti thjesht veten tregove
Tash krejt ta bojn me gisht se kte e meritove
Pj 2 :
Nuk di ca te shtyu per me mtradhtu
Se krejt ca ke dasht, un ti kam dhuru
Endrrat qe ti i kishe, gjithmon ti kam realizu
Pranaj habitem, qe ti kte ma bone mu
Jam tip i fort, por ket smundem ta pranoj
Qe femra qe kam nkrah me tjetrin tme tradhtoj
Nejse tash kjo ndodhi e kurr skam me ja fal
Tash i lutem zotit para syve mos me mdal
Sa shum un te doja shum te rrespektoja
Ate qe mbone mu un ty kurr sdo ta boja
Po duket qe femrat sot nuk kan me vler
I dhuron gjithshka dhe shif si ta shperblejn
Tash nuk po mundem nfemer tjeter me gjet veten
Kam frik qe mos serisht mthyhet kjo zemer
Spo du me u dashuru, serisht me u lendu
Edhe pse shum femra po dun tjen me mu
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)