Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dren Abazi & Zig Zag Orchestra - Ti Dhe Unë

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Edhe kjo nate me edhte e gjate
Te pres t'me vish ne perqafim
Ne jemi lote
Qe sthahen kurre
Tregim i bukur me dhimbje shume.

Vetem per ty frymoj ne jete
Netet e erreta ti mi ndriqon
Degjoje zemren rrah per ty
Ajo rrefen per dashurine.

Ref.
Ti dhe une,nje enderr pa fund
Nje diell qe s'perendon,ti dhe une
Ti dhe une,nje shprese e pafund
Nje diell qe s'perendon,ti dhe une.2x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)