Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vigan Shehu - Nuk E Mendoja

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ref:
Nuk e mendoja dot qysh kohen pa ty e kaloj
E kaloj
Me ty tash qdo sen perfundoj
E besoj(2x)

E besoj qdo sen mori fund
Sjem ata qe u deshtem shum
Syt e tu I kujtoj
Tash pe shoh qe sjem njesoj
Athu ku je ti, qa bon ti moj zemer
Ka endrru te kemi nje mbiemer
Rrugt e vjetra I kujtoj
Plagen time kush do ta sheroj
Nuk e di qka ndodhi jo nuk e di
Endrrat tona veq nje histori
Nuk e di qka ndodhi jo nuk e di
Endrrat tona veq nje histori
A thu ju tregon per lidhjen ton
Koha nuk kthehet se tash osht von
Ref:
Nuk e mendoja dot qysh kohen pa ty e kaloj
E kaloj
Me ty tash qdo sen perfundoj
E besoj(2x)
Si n’fore me ty u njoftum
Nqytet tpash e nqytet tfola
Ftyra jote e but nuk ,,
..
Me tpas ngat e me tprek pak
Trupin ton qe mbon mu ni hot
Po du me tpas ngat
Me kan me ty un qdo nat
I mbylli syt per ty e mendoj per ne te 2
Po du me tpas ngat
Me kan me ty un qdo nat
I mbylli syt per ty e mendoj per ne te 2
Ref:
Nuk e mendoja dot qysh kohen pa ty e kaloj
E kaloj
Me ty tash qdo sen perfundoj
E besoj(3x)
Okej gjithqka njet perfundon
Kujtimet e bukra mbesin gjithmon
E ti mbete veq nje kujtim (uoo,uoo)
Ref:
Nuk e mendoja dot qysh kohen pa ty e kaloj
E kaloj
Me ty tash qdo sen perfundoj
E besoj.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)