Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Capital T - Legacy (Intro)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Pom pengon kur kta repera po folin si milionera
Fjalt n`helikopter une me havera sillna me skutera
Se kerri sem bon reper,
paret sem bon reper
Viewsat sem bojn reper...
prit kthe edhe 1her

We be living that good life,
pasha nanen nuk po rrej
ata endrrojn me bo pushim qaty ku une flej
M`falni per modesti po kta klloshar skan skej
si ti lejsh me fol
Jo qe po du mu fry po per ta na jena shkoll

T`jepi kshill me kong qe femna jote t`hup kontroll
kta po punojn po ndjenjat n`kang tyne po mungojn
Kur qellimi osht fitimi veprat kurr gat sjetojn

## That shhit wack x2

Po don me fol po ma mir ik hiq mos um prek
Sje bash budall po n`menime je shum i cekt
Muzika jem o klas - arti yt osht shum i dekt

## Monalizee x2

Po mungojn veprat .. Paralize
kk Kret kjo estrad o met en krizee
Po lypin ndihme qe ku jom qe po vi

## Now get it back
Kthe edhe 1her

Kthema qat violine - edhe qat trumpet
E boj that pa asni instrument
ta shperlaj trunin - Detergjent

Outroo : Boj muzik per njerzt e mi x3
Per tjert sosht tu ma ni
X2

Boj muzikk per njerzt e mi
MAAANNNNN
Boj muzikk per njerzt e miii
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)