Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindy - O Repera

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ref : x2

Snij per ligj as per ushtri,
spo ma nin per polici,
se un dit e nat rri,
tu rollit o gg o gg.

Verse :1

O repera o repera,
jeni ba krejt gangstera,
tu sjell ne rrug si kullera,
e tu rollit neper therra.

ju ka humb krejtve vlera,
mu pom shitni krejt gangstera,
kishe ne rrug sjellumsi kullera,
e po rollitem neper therra,

Ju skeni forc mu shit gangstera,
e as un rrug mu sjell kullera,
se jeni ba krejt amatera,
tu sjell ne rrug si kullera,

E tu rollit neper therra,
ju ka humb krejtve vlera,
orepera o repera,
ju ka humb krejtve vlera.

Ref : x2

Snij per ligj as per ushtri,
spo ma nin per polici,
se un dit e nat rri,
tu rollit o gg o gg.

Verse :2

E ju po sjellni si kullera,
e kllikes tem spo i han hiq,
pse po sjellni si kullera,
se veq nisen po ju tregooij.

Se me psa sherr me BGA,
esht si me pas sherr,
me FBI amerikan,
je je je.

Pidha te nanes ka po shkoijm,
bloody gang alboz krejt po i ngoijn,
se o rerpera ju paloijm,
pak na prek ju sfidoijm.

O repera ju shkatrroijm,
o rerpera ju paloijm,
pak na prek ju sfidoijm,
o repera ju shkatrroijm.

Ref : x2

Snij per ligj as per ushtri,
spo ma nin per polici,
se un dit e nat rri,
tu rollit o gg o gg.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)