Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurel Thellimi - Medalioni

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Eheee heee, Eheee

Eshte ora 3 mengjesi po vjeen
Koha kaloon por une nuk harroj
Nje pervjetor do kthehet kujtim
Kjo zemer ka humbur
ka ikur, ka ikur ajo

REF:
Medalionin e arte asnjehere s'do e fal
E fshehur ne shpirt e mbaj ne perjetsi
Medalionin e arte asnjehere s'do e fal
E fshehur ne shpirt e mbaj ne perjetsi

U deshem shume dje une dhe ti
I dehur jam sot do mbys kte vetmi
Tani po pres tjeter njeri
E thinjur kjo zemer qe do pak dashuri

REF:
Medalionin e arte asnjehere s'do e fal
E fshehur ne shpirt e mbaj ne perjetsi
Medalionin e arte asnjehere s'do e fal
E fshehur ne shpirt e mbaj ne perjetsi

REF:
Medalionin e arte asnjehere s'do e fal
E fshehur ne shpirt e mbaj ne perjetsi
Medalionin e arte asnjehere s'do e fal
E fshehur ne shpirt e mbaj ne perjetsi
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)