Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yllka Kuqi - I Mallkuar

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Shko atje ku nuk te shoh me
je i lire tani prej meje
zemren qe dikur te deshti
mos harro se sot e theve

Per mua do te jeshe i huaj
si te mos kisha njohur fare
nuk jam ajo qe do te kthehem
edhe nese me kerkon falje

Mori fund per ne te dy, nuk jam per ty

REF:
I mallkuar je, i mallkuar je
ai qe je sot nuk ishe dje
sa here me shikon shpirtin ma pret
here me buzeqesh, here nuk me flet
I mallkuar je, i mallkuar je
askush se di qfare zemre ke
here je naiv here je vetjak
Besom qe spo te njoh aspak

Zbrazet ishte jeta ime
derisa isha prane teje
dashurine qe une e kisha
ti si duket nuk e ndjeje
Per mua do te jesh i huaj
si te mos kisha njohur fare
nuk jam ajo qe do te kthehem
edhe nese me kerkon falje
Mori fund per ne te dy
nuk jam per ty.

REF:
I mallkuar je, i mallkuar je
ai qe je sot nuk ishe dje
sa here me shikon shpirtin ma pret
here me buzeqesh, here nuk me flet
I mallkuar je, i mallkuar je
askush se di qfare zemre ke
here je naiv here je vetjak
Besom qe spo te njoh aspak

naj naj naj naj naj naj
naj naj naj naj naj naj
naj naj naj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)