Më mbaj mend (për 1 muaj)

Devis Xherahu - Kush Ta Mblodhi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
te gjithve u a the un sonte do ta le madje dhe zure be ne zemer peng me ke as gjumi nuk te ze pa mua me nuk fle s mendove ti ike u largove u ktheve me the se u rrembeve kush ta mblodhi kush ta mblodhi e kush ta mblodhi tyy un ta bera un ta bera ta bera 8 me 2 kush ta mblodhi kush ta mblodhi e kush ta mblodhi tyy
un ta bera un ta bera ta bera 8 me 2.(2x)

E dija un e dijaaaa se brenda teje flijaaaa un ta bera un ta bera ta bera 8 me 2.
kush ta mblodhi kush ta mblodhi e kush ta mblodhi tyy un ta bera un ta bera ta bera 8 me 2 kush ta mblodhi kush ta mblodhi e kush ta mblodhi tyy
un ta bera un ta bera ta bera 8 me 2.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)