Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bertan Asllani - Ekstravagante

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
E jam shum i ri oooo

Nga ty un fitove stres,
e ti hiq pa interes,
s'te pelqeva fare jo,
Kot kam Prit, Kot kam shpresu,
sa her veten kam mallku,
Se ti nuk me Do

Ref: Ti ekstravagante ti,
Vasha me sharmante ti,
Si Kur t'kishe berë Magji,
hiqma t'lutem ketë stres,
besa per ty un po vdes,
E jam shum I ri oooo

Qdohere mallkoj atë qast,
pse te pash e s'jemi bashk,
Per ty po venitem un,
E ti behesh se s'me njeh,
Para syve nuk me sheh,
E Merzitem shum

Ref: Ti ekstravagante ti,
Vasha me sharmante ti,
Si Kur t'kishe berë Magji,
hiqma t'lutem ketë stres,
besa per ty un po vdes,
E jam shum I ri oooo

Tiii ekstravagante ti oooo,
Tiii heeejjj ekstravagante tii heeejjj

Ti ekstravagante ti,
Vasha me sharmante ti,
Si Kur t'kishe berë Magji,
hiqma t'lutem ketë stres,
besa per ty un po vdes,
E jam shum I ri oooo
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)