Më mbaj mend (për 1 muaj)

Revolt Klan - Shtojzovalle

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Asnje jo s`esht si ajo
dhe era pas e ndjek kudo

xheloze dhe hena esht per te
Gjithmon

Me Zanat e malit ajo ngjan ...sa bukur
shume mistere brenda saj mban ...si Flutur

sonte sa bukur po kercen
uooo...

Ref...
Erdhe ti dhe ndieva me mijera endrra
erdhe ti dhe ndieva buzet e embla
Shpirtit leht i fole
e di pranveren ti ma solle
ty do te mar nuse
do te mar nuse
me lumenj gezimi zemren ma mbushe
sonte prane meje ti si nje Shtojzovalle je..

i buzqesh diellit kur del
dhe lulet celin kudo shkel

magjepse
si yjet
syte e saj
me ngjajne

ti ngjyrat e veres mi sjell pran
sa bukur

aromen e detit e shperndan si Flutur

sonte sa bukur po kercen
uooo...

Ref...
Erdhe ti dhe ndieva me mijera endrra
erdhe ti dhe ndieva buzet e embla
Shpirtit leht i fole
e di pranveren ti ma solle
ty do te mar nuse
do te mar nuse
me lumenj gezimi zemren ma mbushe
sonte prane meje ti si nje Shtojzovalle je..

ty do te mar nuse
do te mar nuse
me lumenj e gezimit
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)