Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dhurata Ahmetaj - Bone Pa Mu

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ok
Une t'kom lan
Jo, jo
Tash e ki vonë
Nuk ka vend në zemren tem
Zemra jeme nuk ka ren

S'je mo
Shko ti me tjera
Harro
Une ma nuk kthena
A pe sheh sa poshtë ke ra
Nuk mjafton as n'guj me t'pa

Bone pa mu
Po,po bone pa mu
Pa mu
Bone,bone pa mu
Pa mu
Bone,bone pa mu
Pa mu
Bone tash pa mu

u yeah, hej hej hej hej hej

OK
Une t'kom lan
Jo jo
Tash e ki vonë
Nuk ka ven në zemren tem
Zemra jeme nuk ka ren

Nuk ka
Kjo është e verteta
Nuk ka
Gjëje tash te tjetra
Une ty krejt ti kom dhan
E ti mu vet um ki lan

Bone pa mu
Po,po bone pa mu
Pa mu
Bone,bone pa mu
Pa mu
Bone,bone pa mu
Pa mu
Bone tash pa mu

uh yeah, eh eh eh eh eh eh hej
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)