Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Fejza - Me Pas Kan Si Ti E Mir

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Me pas kan si ti e mir as zdu rruze as zdu lir
Me pas kan si ti e mir as zdu rruze as zdu lir
As zdu rruze as zdu lir vec e du nji djal te mir

Me pas kan si ti e holl mu kish ngri bardaku
Ndor... me pas kan si ti e holl mu kish ngri
Bardaku ndor...mu kish ngri bardaku ndor
Gjysa akull e gjysa bor...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)