Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Yllnor Kurti - A Do Me Kon

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
A do me kon ti loqk afer meje
Gjethqka mir ka me shku mes neve
A do me kon ti loqk afer meje
Me ty bashk na mi shkel plot vene
x2
Je kam rrin on my mind
Si yll po bon shine
Doren ta kom kap,kap
Edhe pe bojna najs yeahh
A pe she se sa vlej,vlej
Buzqeshjen po ta kthej,kthej

U syn qka po du a pe din
U syn un e ti jena FILM
Ti mu don mem pas
E me mu don me u knaq yeahh
A do me kon ti loqk afer meje
Gjethqka mir ka me shku mes neve
A do me kon ti loqk afer meje
Me ty bashk na mi shkel plot vene
x2
Qellimin tem e din ti
Osht kam hup durimi
Hajde sa ma shpejt
Hajde bone me ma tmirin
Tqoj ku sje kon asniher,her
Probleme skem me lek,lek
U syn qka po du a pe din
U syn un e ti jena FILM
Ti mu don mem pas
E me mu don me u knaq yeahh
Baby girl you drove me crazy
Je ti edhe nuk po kqyri tjeter
Baby girl you drove me crazy
Je ti edhe nuk po kqyri tjeter
E di ti po mnjeh mos e rrit mendjen
Nese je keq hajde ta ndrroj gjendjen
Se qysh e boj un se bon kerkush
Se bon kerkush
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)