Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meti - Tallava

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ti je e jema qashtu po ma kana
hej zemer zemer ty nuk po te len
nana e ne shkrive shum e ambel si
bombona per ty zemer
kisha dhan miljona njo si ti$
krej qashtu kan qef me pas
se ta dridh her perpara her
permas hajde tash dredhe belin
tallava mashalla lujna
qyqen lumet na
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)