Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindy - Full Blind

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ref : x2
sje ti i vetidishum qka muna me ba une ktu
mos me pas kurr kurgjo me ty, ti haver lutu

seni o full blind, full blind
une nta boj krim, boj krim
call me lind, per kit sen jam i lindt
call me lind, per kit sen jam i lindt...
ti veti prind, merr leje per mem ngu
se jam shum i ran g, e munesh tum ngu me deviju.
randevu, senet qe pom kallxoni qka boni
ka po ju ni, pom doket shum funny
xhepat shmek,edhe cash money
nina happy ,mkesh ftyra. normal qka po menoni...
sa her qe folni per mu, mdhem se sja qilloni per mu
sene shtoni per mu, realitet sjeni tu kallxu
qyshtu me vocala di me lu, ty tmyti hejti
me muzik temen je smu, kit smuj sun ta hjek as mjeki...
ti menon qe mun mnal, mu veq mshtohet hezi
jam ma i eger se suarezi.

Ref : x2
sje ti i vetidishum qka muna me ba une ktu
mos me pas kurr kurgjo me ty, ti haver lutu.

Kan provu shum do, po sju ka ra bingo,
thojn cili o ma i fort nrep, g repi ring so...
Alo, a pom nin ki nevoj per shum sqarime
ki shum qellime, po je shum larg tyne...
amiig , e ki rrethin fort tdopt
se sje qe ti je i lig. a pom kapish
gishtin e mesit policis. fuck
une sun rri rahat,senet jashtligjore i kam ngjak...
qe ni koh, qe ni koh rep tu pru rep tu ba
asnihere se la, lindi kapacitet shum ka.
me repin connection, nrep shum i etshem
dmth me rep perjetshem...
po ju shoh prej naltit, si me hilikopter
mall tu hjek, merr jep, jep merr...
drit - terr 24/7 haver
kto si kty vet, e kam ni gjoker.

Ref : x2
sje ti i vetidishum qka muna me ba une ktu
mos me pas kurr kurgjo me ty, ti haver lutu.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)