Më mbaj mend (për 1 muaj)

Revolt Klan - Rrijna Na

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[Bruno:]
Ti po din veni, ka me u kall sonte vetna rina, rina, rina naaa.
Sot te prita gotat po i pim na kurgjo asnjeher skam me u ndal.
Shum nalt muzika venin e djegna si zjarr shperthejm shkojm ne jaaasht.

[Febi:]
Mos shko sot duhet me e kall,
mos shko sot muzika me nuk ndal jena na, jena na, jena na,
jena na edhe kalle kalle kalle kalle zemer mos u nal jou.
Mos shko sot duhet me e kall,
mos shko sot muzika me nuk ndal jena na, jena na, jena na,
jena na edhe kalle kalle kalle kalle zemer mos u ndal jou.

[Bruno:]
Ti po din veni ka me u kall sonte vetna rina,rina,rina naaa.
Ti po din veni ka me u kall sonte vetna rina,rina,rina naaa.
Cdo nat te kisha lart rete me i prekna vetem dy her jetojna na.
Nga ty jo sikna, ashtu kercena neser besom eshte shum larg.

[Febi:]
Mos shko sot duhet me e kall,
mos shko sot muzika me nuk ndal jena na, jena na, jena na,
jena na edhe kalle kalle kalle kalle zemer mos u nal jou.
Mos shko sot duhet me e kall,
mos shko sot muzika me nuk ndal jena na, jena na, jena na,
jena na edhe kalle kalle kalle kalle zemer mos u ndal jou.

[Bruno:]
Ti po din veni ka me u kall sonte vetna rina,rina,rina naaa.
Ti po din veni ka me u kall sonte vetna rina,rina,rina naaa.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)