Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mateus Frroku - Me Ke Lene Kujtime

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nuk kam fjale, me kane mbaruar
shpirtin tend , e kam lexuar
do t'ket ftohte zemra ime
nuk kam frike se kam kujtimet.

Chorus
Do te kujtoj per mire,
edhe pse ti sot me vrave
nje dhimbje kaq e madhe,
nje dite do te dije te ndalet.
Do te kujtoj per mire
se me ke lene kujtime,
veshtire te mi largosh ti,
s'mi merr nga jeta ime.

Nuk kam fjale, me kane mbaruar
shpirtin tend,e kam lexuar
do t'ket te ftohte zemra ime
nuk kam frike se kam kujtime.

Chorus
Do te kujtoj per mire,
edhe pse ti sot me vrave
nje dhimbje kaq e madhe,
nje dite do te dije te ndalet.
Do te kujtoj per mire
se me ke lene kujtimet,
e veshtire te mi largosh ti,
s'mi merr nga jeta ime.
oooo-oooo-jo,jo nuk mi merr
oooo-oooo-nuk mi merr

Chorus
Do te kujtoj per mire,
edhe pse ti sot me vrave
nje dhimbje kaq e madhe,
nje dite do te dije te ndalet.
Do te kujtoj per mire
se me ke lene kujtime,
e veshtire te mi largosh ti,
s'mi merr nga jeta ime.(3x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)