Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Braves Hill - Kujtimet

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Qikjo Nat shum e ftoft...se mu malli um ka mar
Mu kan sikur at her...se na ishum tpa ndar
E di qe kom gabu...kom bo keq qe tkom lendu
Faji nuk osht veq i jemi...Qita duhesh me pranu

Na dy gjith jena kon bashk...Nplan Rruga e Gjat
Gjithqka u Kon shum mir...po se di Pse nuk ka Zgat
Probleme Ka GJithkun...e di qe Nuk osht let
Inati na ka nda...Per ato pe qes n flet

M'the qite doren Zemer e tregom qka po ndjen tash
M'erdh Inati qe Dyshove n dashnin qe un ta dhash
e ta bona nuk ndjej sen amo bash hiq kurgjo
Kto Fjal ishin rrena Se gjithqka bojsha per to

Un tash Zemren e kom mshel...e se la kerkon me hi
I vetmi sen qe e kom dasht... u kan ajo dashni
plot plane per jet...edhe emra per fmi
Asnjo sosht real...Une tash vetun po rri
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)