Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eva - Per Qef

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kam pas diqka m'than boy
po sja dita renin ke pas diqka
boy po se dite venin

Senet i ke lon ti zemer asgjo
njej si ti edhe un i kom lon
bash qetash une spo kuptoje kurgjo
hajde ti tregome qka o mire e qka nuk o

Bon diqka per mu nese don
ti nal mem qu qfare jon
po du me ta deshmu

REF. 2x:
Po du me lujt un per qef temin
po po me lujt un per vef temin
masi te dy pe dina venin
po du me lujt un po du eiiiii

Senet i ke lon ti zemer asgjo
njej si ti edhe un i kom lon
bash qetash une spo kuptoje kurgjo
hajde ti tregome qka o mire e qka nuk o

Bon diqka per mu nese don
ti nal mem qu qfare jon
po du me ta deshmu

REF. 2x:
Po du me lujt un per qef temin
po po du me lujt un per vef temin
masi te dy pe dina venin
po du me lujt un po du ei...

Senet i ke lon ti zemer asgjo
njej si ti edhe un i kom lon
bash qetash une spo kuptoje kurgjo
hajde ti tregome qka o mire e qka nuk o

REF. 3x:
Po du me lujt un per qef temin
po po me lujt un per vef temin
masi te dy pe dina venin
po du me lujt un po du ei...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)