Më mbaj mend (për 1 muaj)

X - Cross The Universe

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Man I've been sitting around all day ,
Tryna get a grip tryna find my way...
So I dont think theres nothing much left to say
I guess im getting sick and tired of this place...

…sick and tired… sick and tired of this place….

Chorus :

I've been thinking bout moving out...
and ima cross that universe cross that universe…
And tonight im gonna do it load ...
Cause ima cross that universe cross that universe…

Verse :

Man I've been sitting around all night
Tryna get a grip tryna see the light
So I dont think theres nothing much left in sight
I guess im getting sick and tired of this fight

…sick and tired… sick and tired of this fight….

Chorus :

I've been thinking bout moving out
and ima cross that universe cross that universe…
And tonight im gonna do it load
Cause ima cross that universe cross that universe…
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)