Më mbaj mend (për 1 muaj)

X - Doktor

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ref:
Hejterat i shtin hunt , pju vjen zor…
Se dhipi osht i smut e une ktu jom doktor…
Hejterat i shtin hunt , pju vjen zor…
Se dhipi osht i smut e une ktu jom doktor...

Hejterat i shtin hunt , dojn me mi dit punt...
A thu se i kom rrit une i kom qit nrrug...
A thu se i kom qit une i kom shti nllug...
E din qe i kom prit une me jau qi trut…

Se na vina e bina apet…
bojna rep bari pidha lek…
Tret pina jack rrina check , chase purple haze...
blaze sunny days long nights...
jo une nuk kom faj…

Se dhipi osht i smut e une ktu jom doktor…
O ka do me mi qi trut po menon qe jom bo qorr…
Ja ka nis me mi shit drut po menon mem bo sponzor…
O ka doket qik e unt kur menon qe o faktor…
Qaty bona djal i urt sen ska let menon …
Gjithkush ka qe me pas se kush ka let menon…
Shymen dritat bohet terr so fer…
Ajo don me pas lek gjith un ato niher…

Hejteri rrin nqysh i doket vetja boll gjys…
Kur e nin senin classic golf 2sh…
Tash ti cuditesh pot doket pak tem e re…
Kjo so golf 2sh po BMW…
Eja knej ne na thej me THC…
Blejna sprej e qesim nmur qashtu ja kena nis ket shit…
Me flliq kon te iq nket shit bitcha shkoni shlir…
Po para para se mu nis ngoni mir…

Na e majm anen ton ti maje anen tane…
Na jena tlidht me rep si ti 9 muj me nanen tane…
Na e kem dillin ndor e tash ju hanen mane…
Senin e qesim dillen a tash ju thanen shane…

Ref:
Hejterat i shtin hunt , pju vjen zor…
Se dhipi osht i smut e une ktu jom doktor…
Hejterat i shtin hunt , pju vjen zor…
Se dhipi osht i smut e une ktu jom doktor...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)