Më mbaj mend (për 1 muaj)

X - Intro (Mbret)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Na duhet nje doktor se nuk jena bashk…
Moj dashni tregom drit se po du me ik…
Rruga pom rrethon nuk jom mo sen tu ni….
A ka Ilac per mu , a kja esht tan cka di…
All I know is being scared of fucking big falls…
As Im staring at fucking brick walls…
And its a gift and a curse still havin thirst ,
even tough I just crossed the universe…
Mbret...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)