Më mbaj mend (për 1 muaj)

X - Rruga

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ktu esht rruga ktu jon kerret ktu jon pidhat…
Ktu esht lluga ktu jon sherret ktu jon killat…
Ktu jan mantillat e zi me 9 milla mrena…
Qe i bojn 9 pidha mu qi ose 9 dilla mu fshi…
Ti si njeh po i ki kojshi…
Ktu koha kalon pa terezi njerzt gabojn
Shohin para vec terr e zi…
Mos em thuj qe nuk ke ni…
Mos mthuj qe nuk po sheh…
Nuk e din kja rrug se cka ka noll dje…
Nuk e din kja rrug se cka ka noll dje…

Nitro:
Tu ec neper kto rrug…
Ku krejt jon tmrrolt edhe hunt qut…
Ku krejt mahen tfort a plot tbut…
Ku krejt bojn zhurm e ti qijn trut…
Kshtu qe sa ma larg jo mu afru…
Thojn qet dojn po met shfrytzu…
Sa ka ksi gjith mu frymzu…
Menon qe mrrxove mnimove mu qu…
Per tmir jau di sa her mas shpine keni leh…
Un jom aj i njejti ti shitesh qka sje…
Un prap i njejti si sot edhe dje…
Nuk kom urrejtje vec jom tu u shpreh…
Per tmir jau di sa her mas shpine keni leh…
Un jom aj i njejti ti shitesh qka sje…
Un prap i njejti si sot edhe dje…
Nuk kom urrejtje vec jom tu u shpreh...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)