Më mbaj mend (për 1 muaj)

X - Brick Walls

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
If I could just go back running…
Go back Im running…
If I could just go back running…
Go back Im running...

Im staring at fucking brick walls…
Im staring at fucking brick walls...
Im staring at fucking brick walls...
Im staring at fucking brick walls...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)