I2rejt - Kaniher

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kaniher dokna shum mir e kaniher keq
As ftyren sun ma perballon
Shum raste po ndodhin
Shum prej tyre jon ka ngordhin
Si llaskuci pa morrin
Sen sbona sen s'shkatrrova
Hajt kqyrem pak n'ftyr
Kallcom qysh pot dokna
Sun e vren dallimin
Edhe nese kthen fillimin
Se kur t'jom n'prezenc teme
Ty ja nis e t'kaplon terri
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)