Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurel Thellimi - Cika

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Çika jeme

Sonte ti ketu duhet te jesh
Mos trego Cfar ndodhne mes nesh

Zjarr po me del nga zemra
Dhe keto ndjenja per ty i kam

Reff
Çika Çika jem
Zemra e zemres teme

Çika Çika
zemera e zemres teme
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)