Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni & Zenel Doli - Ani Moj Hatixhe

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ani Moj Hatixhe
Ani Shami T'kuqe
Oh Nelbasan Oh Dylbero More Bac
Ani Do Te Shkojsh Nuse
Nelbasan Oh Dylbero More Bac
Ani Do Te Shkojsh Nuse
Oh Nuse Hyna
Oh Nuse Dola
Kurr Ni Fjal Oh Dylbero More Bac
Ani Nuk e Fola
Kurr Ni Fjal Oh Dylbero More Bac
Ani Nuk e Fola
Moj Hatixhe Oh Po Tkan Djali
Le Te Kjaj Dylbero More Bac
Ani Shnosh Jarani
Le Te Kjaj Dylbero More Bac
Ani Shnosh Jarani
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)