Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermal Mamaqi - Fal Pak Dashuri

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
mendja nje nate me la
mos ozt per njeri me tha
i vetem ne shpi rehat
pa shoke pa njeri si trap
dhoma u err u be nate
edhe pse driten e kisha hap
i ulur dhe ngrohte ne oxhak
ajri u ftoh zemra u plak

ref. x2
mjafton nje xhest i vogel
per tu kujtuar
se mos rri copy paste
nga viti kaluar
behu pak me i dashur
kete vit te ri
fal pak dashuri
fal pak dashuri

perseritje
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)