Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sparks - Ka Shkove

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2x
ej ka shkove ka ike,ej ka shkove ti ka ike girl
se pernime po dokesh shum fresh
edhe pom pelqen qysh je vesh
prej mene spo muj met hek ..
edhe vesh edhe desh je Amazing
2x
ej ka shkove ka ike,ej ka shkove ti ka ike girl
se pernime po dokesh shum fresh
edhe pom pelqen qysh je vesh
prej mene spo muj met hek ..
edhe vesh edhe desh je Amazing
yeha yeha

in a minut ajo don me pa se kush hini
e din qe jom i vetmi
qe e boj mu ni mas miri uhuu
ama ni minut girl
djatht edhe majt je ka m'sillesh girl
ama 1 minut girl
ta ndryshoj boten
edhe bindesh girl
2x
ej ka menove qe me ike
pej si t'kum pa jom gjendje kritike
boni zemra si tupana afrike
hajde kapi kapi i kom qelsat magjike
2x
ej ka shkove ka ike,ej ka shkove ti ka ike girl
se pernime po dokesh shum fresh
edhe pom pelqen qysh je vesh
prej mene spo muj met hek ..
edhe vesh edhe desh je Amazing

Bad bitch fuck yeah,
jom vet me kon je?
thobt si kardashi,
lirisht thirrum kanye,
jet e nates stromae
Alor on dance yeah,
ti lodhesh pare tu njek
a mu em she pare tu njeh
2x
ej ka menove qe me ike
prej si t'kum pa jom n'jendje kritike
boni zemra si tupana afrike
hajde kapi kapi i kom celsat magjike..
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)