Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zaimina Vasjari & Blasta - Me U Kthy

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ref:
Sa her m'ke lon m'ke lon ti vetem
Sa her t'kam lon t'kam lon un vetem
Me u kthy na, me u kthy na ej

Zaimina:
S'e di pse nga vetja kom dal
Shume po t'du ti s'je normal
Nuk ka dite qe s'don me ardh
na na you know it
Se kom pas plan sonte me dal
Nuk rri dot une ty pa tpa
Shume po du ty prap me tpas
you know it
you know it


Tell me if you're ready
Let me come and get it
Sonte kom ardh me marr
Qka kena lon permas
Besen e ki ksi heri
Besom kur ta thom baby
Yeah u know me better then i know myself

Refreni:
Sa her m'ke lon m'ke lon ti vetem
I never meant to be so careless
Sa her t'kam lon t'kam lon un vetem
Where you now me i gues, yeah i guess
Me u kthy na, me u kthy na ej
Now u love me less

I never meant to be so careless

Se pata bo plan sonte me dal
E sonte po du krejt naten me ma fal
S'ka kurgjo qe mundet me nal
S'mundet me nal
S'mundet me nal
Call me, Call me
Call me babe
Malli mka marr
E ju kom kallzu krejtve
Sdu me pas mo kurgjo mes neve
Po menoj kurgjo qe hin mes neve
Secilen nat me dal me ty pak mu kish dok
Kom dal sonte me pi e t'pash u bona rrot
Po du me t'kthy n'club, por jo me lot
Si dje si sot, ma e mira n'bote

S'e kom pas plan sonte me dal
Nuk rri dot un ty pa t'pa
Shume po du ty prap me t'pa
You know it
You know it

Refreni:
Sa her m'ke lon m'ke lon ti vetem
I never meant to be so careless
Sa her t'kam lon t'kam lon un vetem
Where you now me i gues, yeah i guess
Me u kthy na, me u kthy na ej
Now u love me less
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)