Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fjolla Morina - Trileqe

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Let Your Body Twerk, (2x)
Let Your Body
Let Your Body Twerk, (2x)
let your body

A je per trileqe (x2)
A po don trileqe

[Fjolla]

Senin ma tmir n'bot e ke zgjedh ti
Edhe majt edhe djatht e ki ka ni weep(x2)

Se Prekem pak mu prekma pak shoqen
Un e di qe po don ti ja don loqken
Prekem pak mu prekma pak shoqen
Un e di qe po don ti ja don loqken
Hey boy, afrohu s'kafshoj
Llava m'thirrin, hajde t'pervloj
S'pranoj urdhna hiq prej kerkujna
Jom ma burr, si do burra si kurva
Qka do qe boj, kurr nuk e mshefi
E boj per qefi, un boj qka du
Ti bo qka don rrethi...

[REF]
A je per trileqe (x2)
A po don trileqe

[ELIN3L]

Pasha qeto musteqe, whooj whooj
Jom per trileqen, me bo me t'shti n'dor
T'boj me hec n'8-she, qe je me shoqe
Bohet 16-tshe, LIKE AAA.
Po vij turra turra, dojn me mi tha langjet
Dy copa n'krah, Du m'ju ni tu bo URRA URRA
PORNOGRAFI me full kamera
Action, ky o skenari
Kushdo e kqyr munet me ju qu zari, mu maspari
S'ki qa m'thu masi pe han pazari, shoqja pe han
Kshtu qe GO SHOW IT!
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)