Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ana Kabashi - Kom Me T’dasht

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ty nuk tvyn asnjo tjeter
Qe ku jom une krejt ti jap
Nese sje ti afer meje
Bone punen mu bo prap na bashk
(Ajaja)
Mu bo na prap bashk
Bone punen mu bo prap na bashk

Ref: 2x
Une ko me tdasht edhe kur sbon
Une ko me tdasht edhe kur ti nuk don
Une ko me tdasht edhe kur sbon
Une ko me tdasht edhe kur ti nuk don

Po du kohen me kthy mbrapsht oh je
Shum problem pe kom me t'hek prej mendje
Nuk po di qka me i bo ksaj ndjenje
Trupi po lyp mu kon qaty ku ti je
Qaty ku ti je.... Qaty ku ti jee
Qaty ku ti je....Qaty ku ti jee

Ref:2x
Une ko me tdasht edhe kur sbon
Une ko me tdasht edhe kur ti nuk don
Une ko me tdasht edhe kur sbon
Une ko me tdasht edhe kur ti nuk don
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)