Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ana Kabashi - S’jena Bashk

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
“S’jena bashk”, titullohet kënga, videoklipi i së cilës tashmë ka përfunduar nga produksioni “Imagine”.

Këngëtarja ka publikuar një pjesë nga këto xhirime duke zbuluar pamjen e saj seksi, me të cilën do të paraqitet në video duke ekspozuar të pasmet.

Ndryshe Anna është pjesëmarrëse në edicionin e sivjetëm të festivalit “Çelësi muzikor”.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)