Më mbaj mend (për 1 muaj)

Etnon - Turn Me On

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
baby you can turn me on

vij me ja nis hey
femna do xhinse
we got some weed
fucked up police
ne ja fillojm ho
afer detit
show me what you got
i wont to see u shaked
rrim deri von na
na ke ngju si bojna
money money tjera
krejt i dun tona
krejt m din t but
ama benda jam diablo
per ty e dredhi shtetin
si escobar paoblo

boom gjithcka cohet n ajer
boom their movies on fire
krejt me u bo bashk
ty nuk te mposhtin
nese i don lulet
vij ta mjelli krejt kopshtin
se po m plq era jote 3x
ta du eren

baby u can turn me on 5x

na jena on fire on fire e kallim
me femnat e dridhim
e qefin se nalim
show what you got 2X

baby u can turn me on 5X

u turn me on
u turn me on
ftyra jote ni milion ka vler
na e bojna dimrin si ver
nese nk t shoh
t njoh veq me er
uli roletat
hajt lej fleshat
afrou afer meje
hajt nisja mi hejk teshat
nisja mi hejk teshat

se pom plq era jote 3x
ta du eren
baby u can turn me on 5X
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)