Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mc Kresha & Lyrical Son - M'ka Bo Dru

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Lyrical Son Ref.:
Don mem tranu
Pom doket anderr
E nuk kom faj
M'ka bo magji
E pom qon drejt saj
Tum bo woodoo
M'ka bo dru
M'ka bo dru
E un pe du
E un pe du

Lyrical Son:
Kqyre Mona Lisa
Me sy me mu po lun
Tjert pi len me prit
Un se pres deri n'fund
I'm like Heey Qka bone
Pa e zgat shum
Po du met njoft ty
Ti e din kush jom un
Mos um thuj sdi se
Prej buzve e di
T'pash tu e dridh
Permi refrenat e mi
Defrena kur pi
Skom frena me ty
Jo brengat si du
Skom nerva mi ni
Ja ka nis me mu sill
Qu po ikim n'villë
Nuk humbet rasti tillë
Na Na Na Naaaaa
Loqka don shpejtsin
Po sdu me bo Crime Scene
Ma boni ty mos ta nin
E kish kry moti drejtsine

Lyrical Son Reff

Don mem tranu
Pom doket anderr
E nuk kom faj
M'ka bo magji
E pom qon drejt saj
Tum bo woodoo
M'ka bo dru
M'ka bo dru
E un pe du
E un pe du

Mc Kresha:
Neja si N'Jamaica
Kush o knej e thejka
Thirri zjarrfiksat
Morri flak diskoteka
Ti pom sheh tinxa
Mos meno qe nuk e vrejta
Tu pi Tequila,Kom harru
Qysh doket vetja
Je shum e bukur
Mu m'thojn Speci
Tipat si un jon
N'zhdukje si Specie
Po dukesh sexy
Si n'dukje si n'ecje
Bona ujsjellsi nese ki etje
Ama numrin,Mos ja nxerr funin
Ma ke blu trunin
Qysh pe lun trupin
Pot shoh ty ma e dhezta e grupit
Hiqju be shoqev,Ato jon veq grupet
Dhipi be like,Hiqju atij
Prej tij ski dashni
Shitju VIP,Kishe sdi a vi
Ose s'vi me ty nese ski Audi
Per ksi I don't give a qime
Like Gi von chi

Lyrical Son Ref.:
Don mem tranu
Pom doket anderr
E nuk kom faj
M'ka bo magji
E pom qon drejt saj
Tum bo woodoo
M'ka bo dru
M'ka bo dru
E un pe du
E un pe du
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)