Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastriot Tusha & Manjola Nallbani - Balli I Oxhakut

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ai ёshtё njё kёngёtar mjaft i dashur dhe i kёrkuar nga publiku, ndёrsa ajo ka kohё qё i ka munguar skenёs muzikore. Po flasim pёr Kastriot Tushёn dhe Manjola Nallbani tё cilёt sё fundmi kanё ardhur me njё bashkёpunim dhe kanё publikuar kёngёn e tyre tё cilёn e kanё titulluar ‘Balli i Oxhakut. Kjo kёngё po pёlqehet mjaft shumё nga publiku dhe po ashtu ёshtё e realizuar edhe me klip.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)