Më mbaj mend (për 1 muaj)

JANEX - Memories

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
We are smoking down the floor
Eyes are rolling up and down
Boys are feeling insecure,
Living in another world.
We are dancing down the floor
Haunting lovers in the dark
Girls are feeling so in love
Living in another world

We are on the roll
Chasing the sound
Of our naked heart
Memories fly
Memories cry
On our twisted mind

We are smoking down the floor
Eyes are rolling up and down
People feeling insecure,
Living in another world.
We are dancing down the floor
Haunting lovers in the dark
People feeling so in love
Living in another world.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)