Daim Lala - Lamtumir

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Është shnet me vra zemrën e me m'thon më fal
Po kjo dhimbje e madhe nuk pushon me fjalë

2x:
Ah n'dashninë tone kot paskam besu
Po qysh pate zemër ti Kështu me m'lon mu

Ref.:
Lamtumirë nuk të them
Se ma shumë zemra m'dhem

Asniherë s'kisha dasht prej zemrës me m'dal
Sa vështirë me t'vra njeri që krejt ia ke fal

2x:
Ah n'dashninë tone kot paskam besu
Po qysh pate zemër ti kështu me m'lon mu

Ref.:
Lamtumirë nuk të them
Se ma shumë zemra m'dhem
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)