Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindita Theodhori - Eja Më Kërko

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Tek kjo bange
nuk do vi une te ulem e di
jo studente me nuk quhem une tani
thame lamtumire

Tk kjo dhome
nuk do ri me ne dritarja qe kam
nuk do pres une me trokitje ne xham
me tinguj mengjezi

Nje tjeter jete
neser mua me pret
ti ne mes njerzve
mua me gjen o nese vjen

Lumturia eshte aty ku ditet i zgjon
dashuria eshte aty ku jeten jeton
Zemra ime brenda saj vec ty te pranon
qe si une dashuron
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)