Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheki - Harrom

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Mos i thuaj ati
qe ishe ti me mu
mos prano asnjiher
se vehtes i bon sherr
më le mua të harroj
për ty ma segzistoj
prej teje kurgjo zdu
ti mua mem harru

REF. 2x:
tlutem me ndegjo
me u kthy ma moa provo
ti nuk egziston
pra ma mir harrom


Sa ishe ri me mu
nuk deshte mem kuptu
e ti kurr asnjiher
dashuris nuk i dhe vler
më le mua të harroj
për ty ma segzistoj
prej teje kurgjo zdu
ti mua mem harru

REF. 2x
tlutem me ndogjo
me u kthy ma mos provo
ti nuk egziston
pra ma mir harrom
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)