Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pandora - Ka Cel Trandofili

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ka çel trendafili te shkolla joo (2x)
Po vjin djemt te rri per okolla oo (2x)

Njeri kput nji djeg tjetri kput nji djeg (2x)
Kpute ti oj shoku jone mos det jese djeg (2x)

Mos det jese djeg mos det jet merak (2x)
Se n'mot trendafili dot na qele prap (2x)

Dot na çele prap dot lulezoje (2x)
Sonte shokun ton e martojme joo (2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)